DYREKTOR MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W ZDUŃSKIEJ WOLI

ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze:

KSIĘGOWY

(Numer ewidencyjny naboru:  MOSiR.3.2019)

I.                    Nazwa i adres jednostki:  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. prof. dr Tadeusza Kobusiewicza 2 – 18,  98    220 Zduńska Wola.

II. Określenie stanowiska: księgowy.

      Wymiar czasu pracy –  ¾ etatu.

III. Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem:

  1.  Wymagania niezbędne:

1)      obywatelstwo polskie;

2)      wykształcenie średnie ekonomiczne o kierunku rachunkowość lub wyższe ekonomiczne i co najmniej 2 letni staż pracy;

3)      pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

4)      brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

5)      stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku;

6)      nieposzlakowana opinia;

2.  Wymagania dodatkowe:

1)      znajomość regulacji prawnych z zakresu m.in.: samorządu gminnego, pracowników samorządowych, postępowania administracyjnego, zamówień publicznych, rachunkowości, finansów publicznych, podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, znajomość przepisów płacowych, przepisów ZUS i PFRON, o ochronie danych osobowych, oraz przepisów wykonawczych do w/w ustaw;

2)      umiejętność rozumienia treści ekonomicznej kont księgowych, zdolności analityczne;

3)      kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność, zdolności analityczne,  umiejętność pracy w zespole, kultura osobista;

4)      skrupulatność i rzetelność w prowadzeniu spraw na stanowisku pracy.

     IV. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku to m.in.:

1.         kontrola formalno-rachunkowa dowodów księgowych;

2.         dekretowanie dowodów księgowych;

3.         prowadzenie ksiąg rachunkowych (wprowadzanie zapisów do ksiąg, uzgadnianie obrotów i sald ksiąg, sporządzanie zestawień);

4.         naliczanie i rozliczanie podatku VAT naliczonego;

5.         sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych;

6.         przeprowadzanie i rozliczanie inwentaryzacji aktywów i pasywów;

7.         udział w pracach komisji przetargowych.

     V. Warunki pracy na stanowisku:

1.       praca siedząca, przy komputerze, w budynku MOSiR. Miejsce pracy znajduje się w pokoju na parterze, w budynku nie przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Pomieszczenie przeznaczone dla stanowiska objętego naborem spełnia wymogi określone przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy;

2.       stanowisko związane z przemieszczaniem się w budynku i poza nim.

      VI. Wymagane dokumenty (poz. 3, 6 , 7, 8 i 9 w załączeniu):

1.       CV (nieobowiązkowe);

2.       list motywacyjny;

3.       kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;

4.       kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje zawodowe;

5.       kopie dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwo pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);

6.       oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku podinspektora (kandydat wyłoniony w drodze naboru, przed zawarciem umowy o pracę zostanie  skierowany na badania wstępne);

7.       oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;

8.       oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

9.       oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru;

10.   w przypadku gdy kandydatem jest osoba niepełnosprawna – oświadczenie o niepełnosprawności.

      VII.  Określenie terminu i miejsca składania dokumentów:

1.       Dokumenty należy złożyć osobiście lub pocztą w zamkniętej kopercie z dopiskiem: ”Nabór na stanowisko księgowego w MOSiR”, do dnia 3 kwietnia 2019 r. do godz. 10.00, w  sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, ul. prof. dr. Tadeusza Kobusiewicza 2 – 18;

2.       Aplikacje, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data i godzina wpływu do MOSiR).

   VIII. Dodatkowe informacje:

1.       Brak podpisu na oświadczeniach, CV, liście motywacyjnym i kwestionariuszu będzie uznany za brak spełnienia wymagań formalnych;

2.       Kandydat wyłoniony w drodze naboru przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany jest przedłożyć zaświadczenie o niekaralności;

3.       informacje o dalszym postępowaniu kwalifikacyjnym oraz wyniki naboru zostaną przekazane osobom, które przejdą kwalifikacje telefonicznie oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, ul. prof. dr. Tadeusza Kobusiewicza 2 – 18;

4.       wybrany kandydat zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę na czas określony, nie później niż w ciągu 30 dni od zakończenia naboru;

5.       wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym opublikowane ogłoszenie jest niższy niż 6%.

IX. Informacja administratora danych osobowych:

1.       Administratorem danych jest Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli;

2.       celem zbierania danych jest przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji;

3.       podstawa prawna: art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1);

4.       przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sprawach ochrony danych osobowych;

5.       podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do celów rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe skontaktowanie się z kandydatem;

6.       dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa;

7.       dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały zautomatyzowanemu podjęciu decyzji w tym profilowaniu;

8.       Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

9.       dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych (w przypadku osób, które zakwalifikowały się do dalszego etapu naboru i zostały umieszczone w protokole);

10.   nieodebrane w terminie 1 miesiąca od rozstrzygnięcia naboru dokumenty osób niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

Zduńska Wola, dnia 20 marca 2019 r.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. środa, 20 marzec 2019 08:59 Stanisława Sieinska
Artykuł został zmieniony. piątek, 29 marzec 2019 16:31 Stanisława Sieinska
Artykuł został zmieniony. piątek, 29 marzec 2019 16:33 Stanisława Sieinska