DYREKTOR MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W ZDUŃSKIEJ WOLI

ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze:

samodzielny referent

nr naboru: MOSiR 1/20

I. Nazwa i adres jednostki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. prof. dr. Tadeusza
Kobusiewicza 2 – 18,  98 – 220 Zduńska Wola.

II. Określenie stanowiska: samodzielny referent

Wymiar czasu pracy –   pełny etat.

III. Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem:

1.  Wymagania niezbędne:

  1. obywatelstwo polskie lub spełnienie wymagań określonych w art. 11 ust.2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282);

  2. wykształcenie: min. średnie ;

  3. staż pracy: min. 4 lat;

  4. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

  5. brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

  6. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku;

  7. nieposzlakowana opinia.

2.  Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość regulacji prawnych w szczególności z zakresu ustawy: Kodeks Pracy, Kodeks Cywilny, Kodeks Postępowania Cywilnego, Kodeks Postępowania Administracyjnego,
    o ochronie danych osobowych, o dostępie do informacji publicznej, o sporcie,
    o bezpieczeństwie imprez masowych, o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, Prawo o stowarzyszeniach, o samorządzie gminnym,o pracownikach samorządowych, prawo zamówień publicznych,
    znajomość Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 23 stycznia 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących liczby ratowników wodnych zapewniających stałą kontrolę wyznaczonego obszaru wodnego oraz rozporządzenia w sprawie warunków, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach;

  2. znajomość funkcjonowania samorządu terytorialnego;

  3. umiejętność korzystania z przepisów prawa;

  4. samodzielność podejmowania decyzji;

  5. komunikatywność, dobra organizacja pracy, operatywność, rzetelność, dokładność, sumienność;

  6. wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

IV. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku to w szczególności.:

  1. nadzorowanie wykorzystania i stanu technicznego obiektów i urządzeń sportowo – rekreacyjnymi oraz terenów sportowo – rekreacyjnymi, w tym ich udostępnianie;

  2. organizacja zawodów, zajęć oraz imprez sportowych i rekreacyjnych;

  3. prowadzenie spraw związanych z obsługą gospodarczą MOSiR;

  4. realizowanie zamówień publicznych;

  5. współpraca przy opracowywaniu corocznego kalendarza imprez;

  6. prowadzenie działalności promocyjnej i wychowawczej w zakresie sportu, kultury fizycznej, rekreacji i turystyki;

  7. współpraca ze szkołami, uczniowskimi klubami sportowymi, organizacjami pozarządowymi oraz innymi instytucjami w zakresie sportu, kultury fizycznej, rekreacji i turystyki.

V. Warunki pracy  na stanowisku:

  1. praca siedząca, przy komputerze, w budynku MOSiR. Miejsce pracy znajduje się w pokoju na I piętrze w budynku przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Pomieszczenie przeznaczone dla stanowiska objętego naborem spełnia wymogi określone przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy;

  2. stanowisko związane z częstym przemieszczaniem się między obiektami położonymi
    w różnych częściach miasta i na terenie samych obiektów.

VI. Wymagane dokumenty (wzory 3, 6, 7, 8, 9 w załączeniu)

  1. list motywacyjny;

  2. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;

  3. kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie;

  4. kopie dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku osoby obecnie zatrudnionej);

  5. oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;

  6. oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

  7. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru;

  8. oświadczenie o nieposzlakowanej opinii;

  9. oświadczenie o posiadanym obywatelstwie;

  10. w przypadku gdy kandydatem jest osoba niepełnosprawna – oświadczenie o niepełnosprawności

  11. kopia dokumentu poświadczającego znajomość języka polskiego (dotyczy obywateli Unii Europejskiej oraz obywateli innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej).

VII. Określenie terminu i miejsca składania dokumentów:

  1. dokumenty należy złożyć osobiście lub pocztą w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Nabór nr MOSiR 1/20 na stanowisko samodzielny referent w MOSiR", do dnia 04.12.2020 r. do godz. 10.00 w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, ul. prof. dr. Tadeusza Kobusiewicza 2 – 18;

  2. aplikacje, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data i godzina wpływu do MOSiR).

VIII. Dodatkowe informacje:

  1. brak podpisu na oświadczeniach, liście motywacyjnym i kwestionariuszu będzie uznany za brak spełnienia wymagań formalnych;

  2. kandydat wyłoniony w drodze naboru przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany jest przedłożyć zaświadczenie o niekaralności;

  3. informacje o dalszym postępowaniu kwalifikacyjnym oraz wyniki naboru zostaną przekazane osobom, które przejdą kwalifikacje telefonicznie oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, ul. prof. dr. Tadeusza Kobusiewicza 2 – 18;

  4. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym opublikowane ogłoszenie jest niższy niż 6%.

IX. Informacja administratora danych osobowych:

  1. Administratorem danych jest Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli;

  3. celem zbierania danych jest przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji;

  4. podstawa prawna: art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1);

  5. przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sprawach ochrony danych osobowych;

  6. podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do celów rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe skontaktowanie się z kandydatem;

  7. dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa;

  8. dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały zautomatyzowanemu podjęciu decyzji w tym profilowaniu;

  9. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  10. dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych (w przypadku osób, które zakwalifikowały się do dalszego etapu naboru i zostały umieszczone w protokole);

  11. nieodebrane w terminie 1 miesiąca od rozstrzygnięcia naboru dokumenty osób niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

Zduńska Wola, dnia 23.11.2020 r.

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Kwestionariusz kandydata pdf 49.26 KB Magdalena Kazek
Oświadczenie dla potrzeb rekrutacji pdf 49.01 KB Magdalena Kazek
Oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych pdf 74.89 KB Magdalena Kazek
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
poniedziałek, 23 listopad 2020 12:01 Magdalena Kazek