pool party z olimpijczykami już 15 marca

Mamy dla Was prawdziwą petardę 💥
15 marca MOSiR Zduńska Wola wraz z Zduńska Woda organizuje imprezę sportowo-rekreacyjną POOL PARTY Z OLIMPIJCZYKAMI 💦
Do Zduńskiej Woli przyjedzie dwóch znanych Olimpijczyków – Pawel Korzeniowski 5-krotny Olimpijczyk, Mistrz Świata i Europy oraz Marcin Cieślak Olimpijczyk z Londynu, medalista Mistrzostw Europy z akademii 5Styl
💥Uczestnicy wydarzenia przeżyją niezapomnianą przygodę a basen na czas imprezy zamieniony zostanie w świat wodnej zabawy z torami przeszkód i wyzwaniami oraz warsztatami z mistrzami pływania. Na basenie na uczestników czekają pełni energii trenerzy, w tym Olimpijczycy i uznani polscy pływacy, którzy nie tylko pokażą Wam jak się pływa, ale rozkręcą całą imprezę.
💥W trakcie półtora godzinnej zabawy uczestnicy będą mogli skorzystać z torów przeszkód, strefy warsztatów i ćwiczeń technicznych z pływania, strefy surferskiej, strefy siatkówki i koszykówki wodnej, fotobudki z Olimpijczykami, strefy nurkowania, strefy zabawy dla najmłodszych oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.
💥Wydarzenie dedykowane jest dzieciom choć trochę umiejącym pływać. Trzy pierwsze wejścia na wydarzenie przeznaczone jest dla uczniów zduńskowolskich szkół z klas 5-6– zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego, ostatnie o godzinie 15:00 udostępniamy dla wszystkich dzieciaków i ich rodziców bądź dziadków po wcześniejszej rejestracji mailowej na adres: m.kazek@mosir-zdunskawola.pl Liczba miejsc ograniczona.
Na maila wysyłacie imię i nazwisko uczestnika, wiek i nr kontaktowy osoby dorosłej ‼️ jeżeli w wydarzeniu uczestniczy dziecko+rodzic to wpisujecie również dane rodzica
Poniżej  znajdziecie regulamin imprezy i zgodę rodziców na uczestnictwo, które jest obowiązkowe w przypadku uczestnictwa tylko dziecka.

Pliki do pobrania